1. odal, összesen 30 oldal 12311 ... UtolsóUtolsó
Mutasd az eredményt ettől: 1 eddig: 10 ennyiből: 294

Téma: Az oldallal kapcsolatos ötletek, javaslatok, kérdések, problémák

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Gyula / Berlin
    Összes hozzászólás
    1,739
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    7

Standard Az oldallal kapcsolatos ötletek, javaslatok, kérdések, problémák

Örömmel látok minden ötletet, javaslatot a passziv.net weboldal ill. a fórum felépítésével, tartalmával és működtetésével kapcsolatban...

Péter Vendég

Standard

Gratula, elég gyorsan összehoztad az oldalt.
    A weboldalon csak építészeti témák lesznek, épületgépészet stb. nem?
    A fórumból pedig hiányolom a villamosságot (erős és gyengeáram, épületautomatizálás), szerintem nem elhanyagolható téma passzív házaknál.

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Gyula / Berlin
    Összes hozzászólás
    1,739
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    7

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: Péter Mutasd a hozzászólást
    Gratula, elég gyorsan összehoztad az oldalt.
    A weboldalon csak építészeti témák lesznek, épületgépészet stb. nem?
    A fórumból pedig hiányolom a villamosságot (erős és gyengeáram, épületautomatizálás), szerintem nem elhanyagolható téma passzív házaknál.
    Hű, te aztán nagyon gyorsan idekeveredtél...
    Az az igazság, hogy még csak tesztelési céllal írogatok, keresem a hibákat (és a fordítanivalókat, mert eredendően német és angol nyelvű az alapszoftver), de ha ettől már használhatod az oldalt, ha szeretnéd.

A weboldalon a témákat majd folyamatosan bővítem, ahogy bővel a tartalom, nem szeretnék egy csomó üres oldalt. A javaslatot köszönöm, kiegészítem majd a fórumot egy villamossági résszel is.

Laca Vendég

Standard

A fórum jól néz ki!

M3 Hellrot Vendég

Standard

Hogy itt is szaporodjanak a hozzászólások

Péter Vendég

Standard

Mi kerül az "Építési naplók" menüpont alá?
    Egyébként örülök, hogy vBulletin-os lett a fórum, itt lehet normálisan képeket, videókat csatolni, idézni a másikat stb.

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Gyula / Berlin
    Összes hozzászólás
    1,739
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    7

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: Péter Mutasd a hozzászólást
    Mi kerül az "Építési naplók" menüpont alá?
    A főoldalon? Arra gondoltam, hogy akit érdekel, annak úgy biztosítok hozzáférést az oldalhoz, hogy legyen egy saját "aloldala", amelynek a tartalmát szabadon szerkesztheti, alakíthatja vagy épp törölheti, így mindenki szabadon rendelkezik a saját anyagai fölött. Ezek lennének az "építési naplók", ahol blogszerűen, dátum szerint rendezve írhatsz az építkezésedről, az olvasók pedig bejegyzésenként is kérdezhetnek, kommentálhatnak.

Ennek a kiépítésen még dolgozom, majd jelzem, ha már működik a rendszer...

Regisztráció:
    2010.10.19.
    Lakóhely
    Tatabánya
    Összes hozzászólás
    1,070
    Post Thanks / Like

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: Andreas S. Mutasd a hozzászólást
    A főoldalon? Arra gondoltam, hogy akit érdekel, annak úgy biztosítok hozzáférést az oldalhoz, hogy legyen egy saját "aloldala", amelynek a tartalmát szabadon szerkesztheti, alakíthatja vagy épp törölheti, így mindenki szabadon rendelkezik a saját anyagai fölött. Ezek lennének az "építési naplók", ahol blogszerűen, dátum szerint rendezve írhatsz az építkezésedről, az olvasók pedig bejegyzésenként is kérdezhetnek, kommentálhatnak.

Ennek a kiépítésen még dolgozom, majd jelzem, ha már működik a rendszer...
    Ez nagyon jól hangzik! Alig várom! Eddig nem tudtam magam rászánni, hogy bármilyen formában is megjelenjek a web-en, de ez most eléggé felvillanyozott

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Gyula / Berlin
    Összes hozzászólás
    1,739
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    7

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: M3 Hellrot Mutasd a hozzászólást
    Ez nagyon jól hangzik! Alig várom! Eddig nem tudtam magam rászánni, hogy bármilyen formában is megjelenjek a web-en, de ez most eléggé felvillanyozott
    Óhh, te ilyen korán kelsz vagy ilyen későn fekszel?

Regisztráció:
    2010.10.19.
    Összes hozzászólás
    1,567
    Post Thanks / Like

Standard

Részemről is gratula a honlaphoz és a fórumhoz, az alapok nagyon ígéretesek!

Reméljük az index-ről átszoknak az érdeklődők (ha másért nem, mert ez a fórum motor 100x jobb) és akkor nem kell ugyanazt a témát több helyen követni.
    Mindenesetre a regisztrációs oldalhoz lehet jó lenne odaírni, hogy aki az indexről jön, használja itt is a nick-jét és akkor egyszerűbb követni a dolgokat az átmeneti időszakban.

1. odal, összesen 30 oldal 12311 ... UtolsóUtolsó

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket