Mutasd az eredményt ettől: 1 eddig: 9 ennyiből: 9

Téma: Construma 2013

Regisztráció:
    2013.02.13.
    Összes hozzászólás
    184
    Post Thanks / Like

Standard Construma 2013

http://www.construma.hu/

Lehet hogy masok is irtak, de gondoltam nyissunk uj topicot a 2013-as Construmanak .

2013. április 10-14. között egy új koncepció mentén felépített építőipari - épületgépészeti - településfejlesztési kiállítási csokor várja a látogatókat a Hungexpo Budapesti Vásárközpontban. A csokor már öt kiállítást ölel magába: a Hungarotherm (épületgépészet) és a Construma (építőipar) megszokott párosa mellett a RENEO (megújuló energiák) URB:ICON (településfejlesztés) és OTTHONDesign (lakberendezés, design) kiállításokkal kiegészülve.

Tematikus napok
    Tovább követik a szakmai programok terén azt az elvet, hogy minden nap egy-egy szakmára koncentrálva segítik látogatóik - és ezen keresztül kiállítóik - számára is a koncentrált szakmaiságot.

2013. április 10. - Megújuló energia napja
    2013. április 11. - Épületvillamossági nap
    2013. április 12. - Tetőfedők napja
    2013. április 13. - Nyílászárók napja

Regisztráció:
    2010.10.19.
    Lakóhely
    Tatabánya
    Összes hozzászólás
    1,070
    Post Thanks / Like

Standard

Www.szephazak.hu/construma-belepo oldalon lehet a holnapi szakmai napra ingyenes belepot igenyelni. Ahogy olvastam, elektronikus, szoval holnapra meg lesz a jegy, amit nomtatni kell.

Ha megsem, kkor - mint en is - menjunk szombat delelott es csinaljunk minitalit!

Tali a reteses pultnal, ami a kajas sor bal vegen van a bejarattol nezve!
    Építés ideje: 2010 ★ Építés helye: Tatabánya ★ Elkészült épület: AE ház, Fényfarm

Regisztráció:
    2010.11.06.
    Lakóhely
    Szada
    Összes hozzászólás
    1,697
    Post Thanks / Like

Standard

Én tegnap voltam. Jópofa a kerttervezők versenye, a Bonsai kiállítás.
    Azért néhány info-t sikerült beszereznem, de volt több dolog is amire nem tudtak válaszolni.. Ha valaki parkettát / fa burkolatot akar venni, az nézzen ki mert meglehetősen nagy a kínálat.
    Fél napos program, nem nagy szám.

laurenthu Vendég

Standard

Mi szombat delutan megyünk, gondolom hogy zsuffolt lesz elégé...

Regisztráció:
    2010.11.06.
    Lakóhely
    Szada
    Összes hozzászólás
    1,697
    Post Thanks / Like

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: laurenthu Mutasd a hozzászólást
    Mi szombat delutan megyünk, gondolom hogy zsuffolt lesz elégé...
    Csütörtök du. 3-kor voltak helyek ahová többször vissza kellett menni, hogy utána ne tudjanak válaszolni
    Szombat eléggé esélytelen a személyes konzultációkra szerintem.

laurenthu Vendég

Standard

Vegülis egyaltalan nem volt tragikus a helyzet, sokat tudtunk nézni 3 ora alatt... Majd irok hosszaban mindenröl amit néztünk, nagyon sok erdekes dolgokat lattunk es emberekkel talalkoztunk, abszolut erdemes volt menni!
    A Reneo / Hungarotherm oldalan (amit nekünk föként erdekel itt, ugye?) nagyon erdemes idöt tölteni!

laurenthu Vendég

Standard Altalanos benyomas

Elsö néhany altalanos benyomasaim :
    * A Reneo oldalon kb üres volt - standok voltak, de nézzök az nem sok...
    * Ott föként a szolar energiahasznalas, és a pellet fütés voltak... Ez éppen minket nem nagyon erdekelt
    * Nagyon sok külbönzö szellöztetö gyartot lattunk ott, ez pedig elég népszerü téma volt... Ismeretlen markak (szamomra) is voltak : Labaro, Vortice, még egy dan marka amit elfelejtetem...
    * Még minding jol megy az ablak business, ott nagyon sok felet lehet latni. Internorm a legjobb még mindig, irto jol neznek ki, de fizethetetlen. Ott nem is adnak arat, ilyen "exkluziv"... . Szamomra a Premier a nagyon meggyözö, realis aron jo cuccot lehet kapni. Rabaablak peddig dragabb, de szépek is, lehet jo köztes megoldas az Internorm és a Premier között. Hofstadter is jol nez ki.
    * Höszivatyuban a Viessmann nagyon ott volt, nagy stand stb.

Regisztráció:
    2010.11.06.
    Lakóhely
    Szada
    Összes hozzászólás
    1,697
    Post Thanks / Like

Standard

Nem emlékszik valaki, hogy milyen márkájú metszőollókat árultak a construmán a passzázson egy kis bódéban?
    Nézegettem hogy milyen jó stb, gondolva hogy ugyan minek vegyem meg van nekem... Ma látom a telken, hogy az enyém kint töltötte a telet..

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    125
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Construma 2017? Melyik napokon érdemes menni, ha fél napot szánok rá, hogyan lehet a legnagyobb kedvezménytömeget összeszedni egy ae ház esetén? ��������

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket