2. odal, összesen 3 oldal ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Mutasd az eredményt ettől: 11 eddig: 20 ennyiből: 21

Téma: Nyílászárók/ árnyékolás

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    125
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Egy éve nem írtam ebben a témában. A befutó a Holzteam egyszerű 90-es profilja lett néhány extrával, toldásmentes fából, rejtett vasalattal. Nem konzollal, hanem falsíkból félig kitolva, kb. 5centis xps kávabélésben. Vannak kétségeim légtömörség és hőhídmentesség tekintetében.
    A felső szinten nagyobb a páratartalom, valószínűleg a beázott lapostető kipárolgása miatt. Tegnap az ablaküvegek alján kövér vízcseppek voltak. A páratartalom 75-80 %-os. Igaz, kávajavítás is volt, amit le is gletteltek, tehát van víz ami párologjon, de lent ugyanaezen folyamat közben száraz maradt az üveg. A hőmérséklet 17-19 fok.

2. Köszi istvankoveskuti, Pali, hargergo megköszönte
    Regisztráció:
    2015.09.24.
    Összes hozzászólás
    547
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Nagy Gézától nem kértél ajánlatot???
    Árnyékolás megvan már? Aki nálam csinálta őt nagyon tudom ajánlani és árban is verte az összeset.
    Biztos mondtam már, de ha lehet zsaluziát vegyetek, imádjuk

Regisztráció:
    2010.12.09.
    Összes hozzászólás
    150
    Post Thanks / Like

Standard

Az árát is imádjátok?:-)

5. Tetszik Pali tetszett
    Regisztráció:
    2013.07.26.
    Összes hozzászólás
    327
    Post Thanks / Like

Standard

Úriemberek nem is beszélnek pénzről :-)))))
    Utólag már nem szívesen feszegetjük a pénz témát, de a zsalúzia tényleg jó. Tegnap elég brutál szél volt, itt eléggé kitettek vagyunk, de semmi gondot nem okozott, pedig ettől féltem picit. A legnagyobb 3m széles 1,5m magas. De az ablakkávában szépen elvan, igaz nincs sarokablakunk.

Az építkező szerintem módosult tudatállapotban van, ekkor más mértékegységben számol. Utólag megint hihetetlen pénzösszegek voltak, amiket akkor szó nélkül fizettem ki

Valaki kérdezte, betegye-e a vízlágyítót, a helyét mindenképpen kialakította.
    Mondtam neki, hogy szuper dolog, és ha van pénze tegye be. Mivel megvan a helye, utólag is bármikor beteheti, de később nehezen fog 200e-t kiadni egy gépért, most még ha van valami a tarsolyban könnyebben megy ez :-)

Regisztráció:
    2015.09.24.
    Összes hozzászólás
    547
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: sylvanus67 Mutasd a hozzászólást
    Az árát is imádjátok?:-)
    Az árát is, mert nem volt drága és megőrülnék ha redőny lenne. Muszáj árnyékolni nyáron és a fene sem akarna lehúzott redőnyök mögött pislogni a sötétben.
    Ma is ezt választanám és ugyanezzel a Z lamellával. Amúgy 1M volt, de ebben benne van az emeleti redőny is. Oda ezt választottuk, mert jobban illett a lemez borítású tetőkiugrókhoz és nyáron kevesebbet vagyunk fent a hálókban. Mind elektromos mozgatású amúgy.

8. Tetszik yoshida tetszett
    Regisztráció:
    2016.05.14.
    Összes hozzászólás
    82
    Post Thanks / Like

Standard

Na, 3-4 hónapja várom, hogy milyennek találod végül az Umbroll zsaluziát, most megjött a válasz. Kapcsolós, vagy távirányítós van nektek? Ez hány m2 felület amúgy?

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    125
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: mado Mutasd a hozzászólást
    Nagy Gézától nem kértél ajánlatot???
    Árnyékolás megvan már? Aki nálam csinálta őt nagyon tudom ajánlani és árban is verte az összeset.
    Funkcióit tekintve biztos a legjobb, de nálunk az összképbe nem illett volna a zsalúzia, maradt a motoros redőny.
    Az ára pedig fele-harmada, kb.

Regisztráció:
    2010.12.09.
    Összes hozzászólás
    150
    Post Thanks / Like

Standard

Az ára pedig fele-harmada, kb
    .

Mi is így tudtuk, így nálunk is redőny lesz.

De, most az umbroll-t említve megnéztem az árakat és a Józsa és társánál a 270x180-as zsaluzia nem drágább mint a redőny. Ha jól néztem.

Regisztráció:
    2015.09.24.
    Összes hozzászólás
    547
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: mark001 Mutasd a hozzászólást
    Funkcióit tekintve biztos a legjobb, de nálunk az összképbe nem illett volna a zsalúzia, maradt a motoros redőny.
    Az ára pedig fele-harmada, kb.
    Én néztem a házatokat, de szerintem totál illett volna hozzá, persze nem én lakom ott.
    A mi zsalúziánk nem volt ennyivel drágább ám, nem sokkal kevesebb volt a redőny.

- - - Updated - - -

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: Zimi Mutasd a hozzászólást
    Na, 3-4 hónapja várom, hogy milyennek találod végül az Umbroll zsaluziát, most megjött a válasz. Kapcsolós, vagy távirányítós van nektek? Ez hány m2 felület amúgy?

Basszus, ezt nem hiszem el, egyszer elküldtem, aztán egyszer kérdeztem, hogy megkaptad -e és szerintem még más miatt is írtam neked. Fura... :O
    Szerintem még a számomat is megadtam, hogy csörögj nyugodtan.
    Teljesen elégedettek vagyunk, szuperül teszi a dolgát, Én hihetetlenül örülök, hogy ezt választottuk amúgy és nem a redőnyt.

13. Köszi Zimi megköszönte
    Regisztráció:
    2016.05.14.
    Összes hozzászólás
    82
    Post Thanks / Like

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: mado Mutasd a hozzászólást
    Basszus, ezt nem hiszem el, egyszer elküldtem, aztán egyszer kérdeztem, hogy megkaptad -e és szerintem még más miatt is írtam neked. Fura... :O
    Szerintem még a számomat is megadtam, hogy csörögj nyugodtan.
    Teljesen elégedettek vagyunk, szuperül teszi a dolgát, Én hihetetlenül örülök, hogy ezt választottuk amúgy és nem a redőnyt.
    Hehe, hát néha van gond ezzel a fórum rendszerrel az biztos. Nem jött meg, de köszi itt a választ, szerintem mi is náluk maradunk, mert akkor ezek szerint ár/értékben elég jók. www.roll-lamell.hu - innen van ugye?

2. odal, összesen 3 oldal ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket