Mutasd az eredményt ettől: 1 eddig: 10 ennyiből: 10

Téma: Belső felületek

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    125
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard Belső felületek

Elkészült az aljzatbeton. 8cm vastag, váci cementből és kisszemcsés sóderből helyben keverve. Gyönyörű sima felülete van, néhol szívesen meghagynám végleges burkolatnak.
    Csatolt grafikák kicsinyített nézete Csatolt grafikák kicsinyített nézete IMG_20170830_182839.jpg   IMG_20170830_182525.jpg  

2. Köszi M3 Hellrot, yoshida, Pantika, Pali, Adamo_sx megköszönte
    Tetszik hargergo tetszett
    Regisztráció:
    2015.08.20.
    Összes hozzászólás
    516
    Post Thanks / Like

Standard

Dilataciokat hova tettetek es mit?

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    125
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Peremszigetelés a falak mentén, padlófűtésnél kicsit vastagabb, illetve 1-1,5 milis dilatációk 4-5 méterenként.

5. Köszi Pali megköszönte
    Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    125
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Szegény aljzatbeton mit kapott azóta! Kár nem keletkezett benne, és ma megkezdtem a burkolat előtti csiszolást és takarítást a fürdőben és a konyhában. A kőműves ott is glettelt, ahol burkoljuk a falat és pherrsze, hogy olyan glettel, amire nem lehet ragasztani. Pár munkanapomba telt, hogy zsiráffal, illetve vésővel-kalapáccsal levéstem ahol nem kell a glett. A fürdőben ma felkentük a mapegumot, sarkokba ment a mapeband. Az eddigi legdrágább anyag, ami bekerült a házba. Két kis vödör, meg "pár" méter 50 rugó volt.

Regisztráció:
    2016.05.14.
    Összes hozzászólás
    92
    Post Thanks / Like

Standard

Nem volt gáz, hogy utólag lett vakolva? Nálunk nagyrészt már le van vakolva, 1-2 helyen kell javítani (mennyezetfűtés, vízkiállások stb.). Aljzat meg csak most jön... :/ Kicsit megcsúsztunk.

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    125
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Örülök, hogy a kőműves minősíthetetlen belső kávakiképzését észrevettem, és időben javítottuk. Szinte mindehol kilátszott az illbruck szalag az ablak és ajtótokok mellett, néhol duplán ment a kávába gipszkarton, hogy kiadja a síkot, vagy az egyenest. Az, hogy utólag glettelték, önmagában nem volt probléma.
    Csatolt grafikák kicsinyített nézete Csatolt grafikák kicsinyített nézete IMG_20171129_100513.jpg   IMG_20171129_083040.jpg  

9. Köszi Pantika megköszönte
    Regisztráció:
    2015.08.20.
    Összes hozzászólás
    516
    Post Thanks / Like

Standard

Ugy latom nalad is alakul a szemetdomb odakint, nalunk lassan nagyobb mint a kekesteto. Azt se tudom hogy vitessem el! :-)

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    125
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: Pantika Mutasd a hozzászólást
    Ugy latom nalad is alakul a szemetdomb odakint, nalunk lassan nagyobb mint a kekesteto. Azt se tudom hogy vitessem el! :-)
    Amit látsz az semmi, 2 db 8m-es konténer ment már el, és kb lesz még egy a kert rendbetétele előtt De azt majd akkor, amikor visszjöttek a fecskék.

Regisztráció:
    2015.09.24.
    Összes hozzászólás
    551
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Aaaaz igen. Nálunk a gépi vakolók nem voltak a helyzet magaslatán, de a káváknál nem volt nagy gáz. Mi is gipszkartonnal hoztuk ki.

Regisztráció:
    2015.09.24.
    Összes hozzászólás
    551
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Nálunk kb 5db 8 -cas konténer ment el és még a végén egy 4 -es. Lenne még kb 1m3 szemetem, de azt még nem tudom hogyan vitessem el

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket