Mutasd az eredményt ettől: 1 eddig: 3 ennyiből: 3

Téma: Peremszigetelés

Regisztráció:
    2016.05.14.
    Összes hozzászólás
    82
    Post Thanks / Like

Standard Peremszigetelés

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy a peremszigetelést csak az aljzatbeton mellé kell tenni, vagy illik az alatta lévő szigetelőanyaghoz is? Tehát a vízszigeteléstől kell indítani felfelé, vagy az lépésálló hőszigeteléstől? Valamint volt itt aki magának csinálta, ha igen hogyan lett naplózva? Köszi!

Regisztráció:
    2013.07.26.
    Összes hozzászólás
    327
    Post Thanks / Like

Standard

A lépésállótól indítsd. (A lépésálló EPS-t nem kell dilatálni, szerintem jobb ha szinte feszül akkor stabilabb, bár qa vezetékek sok helyen megbontják így is)
    Naplózást nem kell ennyire túlspirázni, ilyen apró lépések bőven kimaradhatnak ha SK szervezed. Nekünk a lépésálló SK letétele se került naplóba, így is annyi bejegyzés volt, senki nem olvasta végig.
    Maximalista naplóvezetést szerintem csak generálnál érdemes elvárni.

Egyébként aki az esztrich-et csinálja nem teszi be? Ők szokták, mert úgyis a beton tartja majd ott rendesen, gondolom nem akarod végig ragasztgatni.

Regisztráció:
    2016.05.14.
    Összes hozzászólás
    82
    Post Thanks / Like

Standard

Okés, köszi a gyors választ! Hát úgy gondoltam mi fogjuk, valaki ajánlotta, hogy méterenként egy pötty sziloplaszttal szépen megragad, de majd rákérdezek az esztrich-esnél.

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket