40. odal, összesen 40 oldal ElsőElső ... 30383940
Mutasd az eredményt ettől: 391 eddig: 394 ennyiből: 394

Téma: Nyílászáró-beépítés energiatakarékos házakba

Regisztráció:
    2016.05.14.
    Összes hozzászólás
    82
    Post Thanks / Like

Standard

Nem akar esetleg valaki "becsatlakozni" Purenit vásárlásba? Nekem csak a bejárati ajtó alá kellene, viszont ahogy látom nem lehet "kisebb kiszerelésben" kapni. :/

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    125
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: Zimi Mutasd a hozzászólást
    Nem akar esetleg valaki "becsatlakozni" Purenit vásárlásba? Nekem csak a bejárati ajtó alá kellene, viszont ahogy látom nem lehet "kisebb kiszerelésben" kapni. :/
    Szerintem a legjobb, ha az ajtóstól kéred, hogy azzal hozza, így négyzetcentire annyit fizetsz amennyit kell. Ne felejtsd majd el a párazáró szalagot a tok és a purenit közé, hamár ezen a fórumon vagyunk, ugye...

3. Köszi Zimi megköszönte
    Regisztráció:
    2016.05.14.
    Összes hozzászólás
    82
    Post Thanks / Like

Standard

Sajnos elég "passzívnak" ("hamár ezen a fórumon vagyunk" ) tűnt ebből a szempontból. (Estrichtesed sajnos nem ér rá amúgy. Elég durva, márciusban tudna legelőbb vállalni, szépen be van táblázva. )

Regisztráció:
    2015.08.20.
    Összes hozzászólás
    502
    Post Thanks / Like

Standard

Nyomassátok le a családdal.
    Mikor csinálták a gipszestrictet nem volt egy nagy ördöngősség amit láttam.
    Bérelsz egy vakoló gépet, anyuci eteti a 40 kilos zsákokkal, gyerkőcök tartják a csöveket a házban, te meg figyeled a folyósságát és tarod a végét, majd ha sűrűsödik kiordítasz anyucinak, hogy tekerje fel a vizadagolót 600-ra!

40. odal, összesen 40 oldal ElsőElső ... 30383940

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket