1. odal, összesen 4 oldal 123 ... UtolsóUtolsó
Mutasd az eredményt ettől: 1 eddig: 10 ennyiből: 34

Téma: Ha te is szeretnél itt saját építési naplót vezetni

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Szentendre
    Összes hozzászólás
    1,754

Standard Ha te is szeretnél itt saját építési naplót vezetni

Ha a passzív ill. energiatakarékos házad építése során szerzett élményeidet és tapasztalataidat meg szeretnéd osztani az érdeklődőkkel, vezethetsz itt egy "építési naplót".

Feltételek, elvárások nincsenek, a saját elhatározasod szerinti formában és mennyiségben írhatod/módosíthatod a bejegyzéseket.

Az építési naplókat utólag is meg lehet írni, igény esetén vissza is dátumozom őket.

Egyetlen dolgot kell tenned: írj nekem egy üzenetet, hogy nyissak neked saját alfórumot, ebben ne felejtsd el leírni, hogy:
    - hol építkezel/építkeztél? Elegendő a település neve.
    - milyen típusú házról írsz? Lehet: energiatakarékos ház, passzív ház, minősített passzív ház.

Passzív ház akkor lehet, ha ezt a PHPP számítás alátámasztja, minősített passzív ház akkor, ha rendelkezel a Passivhaus Institut tanúsítványával. Minden egyév esetben: energiatakarékos ház.

Regisztráció:
    2010.12.30.
    Lakóhely
    Győr
    Összes hozzászólás
    65

Standard

Szia!

Mi is elkészültünk már az engedélyezési tervvel és az épületgépészeti tervek is kész lesznek ebben a hónapban. Nagyon sok információhoz jutottuk hozzá ennek a fórumnak a segítségével, ezért szeretnénk mi is megosztani a tervünket.
    Győrben tervezzük egy 130 m2-es energiatakarékos ház építést.

üdvözlettel

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Szentendre
    Összes hozzászólás
    1,754

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: igaziturista Mutasd a hozzászólást
    Szia!

Mi is elkészültünk már az engedélyezési tervvel és az épületgépészeti tervek is kész lesznek ebben a hónapban. Nagyon sok információhoz jutottuk hozzá ennek a fórumnak a segítségével, ezért szeretnénk mi is megosztani a tervünket.
    Győrben tervezzük egy 130 m2-es energiatakarékos ház építést.

üdvözlettel
    Bocsi, hogy csak most tudok intézkedni, de egy hétig csak mobilról tudtam netezni és úgy elég nehézkes adminisztratív műveleteket végezni...
    Átraktalak az Építkezők közé és nyitottam egy "Győr, Energiatakarékos ház" alfórumot.

ogremocsár Vendég

Standard

Sziasztok!

Szívesen töltenék alfórumot, ha lehetséges.
    Az építkezés helyszíne Tata.
    A ház minősített passzívház. Jelenleg előminősítés alatt.
    A földmunkákat megkezdtem.

Üdv.

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Szentendre
    Összes hozzászólás
    1,754

Standard

Vettem az adást, kérek még 1 nap türelmet...

Regisztráció:
    2010.12.09.
    Összes hozzászólás
    1,188

Standard

Ha lesz időd, bennünket is átrakhatsz az elkészült házak közé, hátha akkor a kivitelező hamarabb befejezi a kerítést.
    Építés ideje: 2012 ★ Építés helye: Szeged mellett ★ Épület: AEH

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Szentendre
    Összes hozzászólás
    1,754

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: James Bond 0007 Mutasd a hozzászólást
    Ha lesz időd, bennünket is átrakhatsz az elkészült házak közé, hátha akkor a kivitelező hamarabb befejezi a kerítést.
    Rajtam ne múljon a kerítés gyors befejezése...
    Kész a tatai alfórum is, lehet témákat nyitni.

ogremocsár Vendég

Standard

Már tettem is fel adatokat.

Regisztráció:
    2014.03.19.
    Lakóhely
    ruzsa
    Összes hozzászólás
    237

Standard

Szia.
    Ha minden úgy halad ahogy szeretném akkor az idén elkezdünk építkezni szeretném megosztani veletek.

Helyszín Ruzsa külterületén energiatakarékos ház bárki aki megakarja nézni jöhet (persze ha oda talál a gps nem ismeri) teljesen nyitott lesz az építkezés.

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Szentendre
    Összes hozzászólás
    1,754

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: őstermelő Mutasd a hozzászólást
    Szia.
    Ha minden úgy halad ahogy szeretném akkor az idén elkezdünk építkezni szeretném megosztani veletek.

Helyszín Ruzsa külterületén energiatakarékos ház bárki aki megakarja nézni jöhet (persze ha oda talál a gps nem ismeri) teljesen nyitott lesz az építkezés.
    Akkor nyissak ehhez az építkezéshez egy saját alfórumot? Vagy később szeretnéd?

1. odal, összesen 4 oldal 123 ... UtolsóUtolsó

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket