29. odal, összesen 31 oldal ElsőElső ... 192728293031 UtolsóUtolsó
Mutasd az eredményt ettől: 281 eddig: 290 ennyiből: 307

Téma: Az oldallal kapcsolatos ötletek, javaslatok, kérdések, problémák

Regisztráció:
    2014.05.01.
    Lakóhely
    Komárom
    Összes hozzászólás
    112

Standard

Ha esetleg erről volt már szó, bocs - ezt a részt még nem böngésztem át tüzetesen.

Jól gondolom, hogy a feltöltendő képeket át kell alakítanom előtte manuálisan, hogy 1800-nál kisebb felbontású jpg legyen és ezt a rendszer (még? ) nem képes automatikusan kezelni?
    Ennél nagyobb képeket nálam feltölt (végigfut a százalék), de nem jelenít meg a mappában - vagy valamit nem jól csinálok.
    Remélem az utóbbi vagy van valam más megoldás, mert így elég hosszadalmas lesz ez nekem. Köszi.

Regisztráció:
    2011.11.26.
    Lakóhely
    Mogyoród
    Összes hozzászólás
    1,150

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: imargl Mutasd a hozzászólást
    Ha esetleg erről volt már szó, bocs - ezt a részt még nem böngésztem át tüzetesen.

Jól gondolom, hogy a feltöltendő képeket át kell alakítanom előtte manuálisan, hogy 1800-nál kisebb felbontású jpg legyen és ezt a rendszer (még? ) nem képes automatikusan kezelni?
    Ennél nagyobb képeket nálam feltölt (végigfut a százalék), de nem jelenít meg a mappában - vagy valamit nem jól csinálok.
    Remélem az utóbbi vagy van valam más megoldás, mert így elég hosszadalmas lesz ez nekem. Köszi.
    Én is mindegyik képet átméreteztem (Paint), mert túl nagyok voltak.

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Szentendre
    Összes hozzászólás
    1,754

Standard

Muszáj volt 1800px-ben maximalizálni a képméretet, mert elszállt az adatbázisunk mérete (így is több, mint 1GB), ill. a túl nagy méretű képek lelassították az oldal betöltődését.

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: imargl Mutasd a hozzászólást

Regisztráció:
    2014.05.01.
    Lakóhely
    Komárom
    Összes hozzászólás
    112

Standard

OK, ez érthető. Az 1200 is bőven elegendő. Akkor nem én csináltam valamit rosszul
    Nem ismerem ezt a rendszert, de nincs olyan lehetőség (applet? vagy valami beépülő modul), hogy a feltöltésnél automatikusan konvertál? Mintha valahol használtam volna már ilyet, majd utánanézek.

Regisztráció:
    2010.10.19.
    Lakóhely
    Tatabánya
    Összes hozzászólás
    1,073

Standard

Andras, képalbumokra nem lehetne valami kényelmesebb lapozást tenni?

Nekem nagyon picik a Next, Prev gombok, billentyűzettel meg nem megy. Ha a képre kattintok véletlenül, akkor meg azt dobja ki teljes képre, ahonnan meg már egyáltalán nem tudok tovább lapozni.

Jó lenne valahogy fixálni is ezeket a lapozó gombokat, mert különböző méretű, vagy képarányú képeknél mindíg máshova kerülnek. Lehetne esetleg a képek jobb - bal 30%-ka a Next és a Prev? A kurzorvezérlők is tuti lenne
    Építés ideje: 2010 ★ Építés helye: Tatabánya ★ Elkészült épület: AE ház, Fényfarm

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Szentendre
    Összes hozzászólás
    1,754

Standard

Ránézek...

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: M3 Hellrot Mutasd a hozzászólást
    Andras, képalbumokra nem lehetne valami kényelmesebb lapozást tenni?

Nekem nagyon picik a Next, Prev gombok, billentyűzettel meg nem megy. Ha a képre kattintok véletlenül, akkor meg azt dobja ki teljes képre, ahonnan meg már egyáltalán nem tudok tovább lapozni.

Jó lenne valahogy fixálni is ezeket a lapozó gombokat, mert különböző méretű, vagy képarányú képeknél mindíg máshova kerülnek. Lehetne esetleg a képek jobb - bal 30%-ka a Next és a Prev? A kurzorvezérlők is tuti lenne

Regisztráció:
    2013.09.09.
    Összes hozzászólás
    695

Standard

Andreas!

Mostanában a fórum nem jegyez meg, hiába teszek pipát az "emlékezz rám" lyukba. Miért van ez újabban?

Köszi és üdv: Iván

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Szentendre
    Összes hozzászólás
    1,754

Standard

Valószínűleg nincsenek engedélyezve a cookie-k a gépeden.

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: Iván Mutasd a hozzászólást
    Andreas!

Mostanában a fórum nem jegyez meg, hiába teszek pipát az "emlékezz rám" lyukba. Miért van ez újabban?

Köszi és üdv: Iván

Regisztráció:
    2010.10.19.
    Lakóhely
    Tatabánya
    Összes hozzászólás
    1,073

Standard

Azt hiszem ideje lenne a főoldalról levenni a fórum hiányára utaló feliratot.

Egy ideje már nincs gond vele
    Építés ideje: 2010 ★ Építés helye: Tatabánya ★ Elkészült épület: AE ház, Fényfarm

Regisztráció:
    2011.11.26.
    Lakóhely
    Mogyoród
    Összes hozzászólás
    1,150

Standard

Üdv.

Véletlenül lezártam egy témát:
    http://www.passziv.net/forum/showthr...7892#post17892
    Fel tudod oldani?

Köszi

29. odal, összesen 31 oldal ElsőElső ... 192728293031 UtolsóUtolsó

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket