7. odal, összesen 7 oldal ElsőElső ... 567
Mutasd az eredményt ettől: 61 eddig: 65 ennyiből: 65

Téma: Budaörs, Energiatakarékos ház

Regisztráció:
    2011.11.06.
    Lakóhely
    Budapest XVI.kerület
    Összes hozzászólás
    902

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: Ficium Mutasd a hozzászólást
    Azt monja a kivitelezőm, hogy a zsákos vakolatot (ami olcsóbb lenne, mint a vödrös) betonkeverőben át kell keverni + foltos lesz.
    Igaz ez?
    Hogy foltos lesz -e az szín kérdése, világos pasztell színeknél szerintem nem, nekem sosem lett foltos.
    Át kell keverni az igaz, mert zsákos és vizet kell hozzá adni, hogy is lehetne ezt átkeverés nélkül. Ez nem is átkeverés, hanem maga a keverés Hogy betonkeverőben -e az választás kérdése, de nyilván kényelmesebb abban mint vödrönként keverőszárral.

Regisztráció:
    2010.11.10.
    Lakóhely
    Budapest XI, Budaörs
    Összes hozzászólás
    178

Standard

Te merre felé építkezel Budaörsön? Fűtésre Ozone Aqua-t használsz? Van már tapasztalatod vele?

Ficium Vendég

Standard

Végül olcsó on/off klíma és bojler lett a "gépészet"
    Ha adsz egy emailt vagy telefont, akkor elmondom.

Regisztráció:
    2010.11.10.
    Lakóhely
    Budapest XI, Budaörs
    Összes hozzászólás
    178

Standard

Nicknevem kukac freemail hu.

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Szentendre
    Összes hozzászólás
    1,750

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: weeber Mutasd a hozzászólást
    Hogy foltos lesz -e az szín kérdése, világos pasztell színeknél szerintem nem, nekem sosem lett foltos.
    Át kell keverni az igaz, mert zsákos és vizet kell hozzá adni, hogy is lehetne ezt átkeverés nélkül. Ez nem is átkeverés, hanem maga a keverés Hogy betonkeverőben -e az választás kérdése, de nyilván kényelmesebb abban mint vödrönként keverőszárral.
    Én már világos felületeket is láttam foltosan... A nagy egybefelületeket ritkán lehet szépen megcsinálni, főleg, ha a felület jó nedvszívó és szinte lehetetlen az egyenletes száradást biztosítani. Mindenesetre olyan szép biztos nem lesz, mint az előkevert vakolatokkal. Szerintem ezen nem nagyon érdemes spórolni, ezt fogod nézni éveken keresztül.

7. odal, összesen 7 oldal ElsőElső ... 567

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket