2. odal, összesen 2 oldal ElsőElső 12
Mutasd az eredményt ettől: 11 eddig: 14 ennyiből: 14

Téma: Resofloor beltéri padlóburkolat

Regisztráció:
    2010.10.19.
    Lakóhely
    Tatabánya
    Összes hozzászólás
    1,073

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: Evehid Mutasd a hozzászólást
    ... Mit mondjak? A napi 2x-i felmosás a szigorú realitás.
    Ezt meg tudom erősíteni Ugyancsak érdekes a fehér porcelán, mert ha valami fém rákenődik (márpedig azt csinálja, karcolás helyett), akkor azt még Ciff-fel sem lehet leszedni.. Szóval csak óvatosan

teszvesz Vendég

Standard

En is meg tudom erositeni, egesz nap mast sem teszunk, mint takaritunk ahol a gyerek megfordul... Kenytelen leszek automatizalni a folyamatot.

Es hogy a temanal maradjunk, en laminalt padloburkolatot szeretnek, valamilyen natur, pl. tolgyfaszinben. Kisse nehez lesz a padlofutessel osszeegyeztetni, de egyesek szerint nem lehetetlen.

Regisztráció:
    2010.10.17.
    Lakóhely
    Szentendre
    Összes hozzászólás
    1,754

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: teszvesz Mutasd a hozzászólást
    Es hogy a temanal maradjunk, en laminalt padloburkolatot szeretnek, valamilyen natur, pl. tolgyfaszinben. Kisse nehez lesz a padlofutessel osszeegyeztetni, de egyesek szerint nem lehetetlen.
    Itt egy megoldás (német nyelven, de van hozzá kép is ):

Regisztráció:
    2010.10.19.
    Lakóhely
    Tatabánya
    Összes hozzászólás
    1,073

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: teszvesz Mutasd a hozzászólást
    En is meg tudom erositeni, egesz nap mast sem teszunk, mint takaritunk ahol a gyerek megfordul... Kenytelen leszek automatizalni a folyamatot.

A laminalt padlo maximálisan megfelel padlófütéshez! A gond a vastagabb tömör fa burkolatokkal van/lehet.
    Ahol most lakok itt angliaban pont ilyen, nútos tölgy laminált van, Caleo (vagy más) karbonfilm fóliával alatta.
    A fütöszönyeg alatt van egy 8mm XPS (vagy más keményhab lemez), 5 perc alatt meleg viszont hamar ki is hül. Valami jobb vezérlövel gondolom ezen lehet javítani, és akkor egyenletesebb lesz a höleadás. Evvel a megoldással viszont kiesik a vezérelt áram hassználata, mert nem tartja a höt. Nekem az otthoni fütöszálas megoldás, aljzatbetonra ragasztott faburkolattal sokkal jobban betött. Csak ajánlani tudom!

2. odal, összesen 2 oldal ElsőElső 12

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket