2. odal, összesen 2 oldal ElsőElső 12
Mutasd az eredményt ettől: 11 eddig: 14 ennyiből: 14

Téma: Polisztirol beton - ISOFLOOR

Regisztráció:
    2014.03.19.
    Lakóhely
    ruzsa
    Összes hozzászólás
    237

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: tothkrisz Mutasd a hozzászólást
    Ok értem a problémád, és nem akarok okoskodni, de a gerendáid fektetve helyezkednek el (kicsi az inercia) így későbbi repedések nélkül nem fogod tudni ráhelyezni a gipszkartont.
    Esetleg ha kivehetők a pallók akkor ki kellene venni őket a fészkükből , majd élükre állítani (a fészkek felfele bővítésével).
    Tartósan esztétikus felületet nem fogsz tudni kialakítani az általad vázolt megoldassál.
    Na most már egyre kevesebbet értek abból amit írsz.Milyen gerendák vannak fektetve?És milyen pallókat kellene élére állítani?Nincs ott semmilyen palló a sárlécek azok vasbeton gerendába vannak rakva ha azokat nézed pallónak esetleg.

Regisztráció:
    2011.01.02.
    Összes hozzászólás
    129

Standard

Kezdjük előröl
    Nekem az jön le a második beillesztett képből, hogy néhány pallón (melyek be vannak fészkelve a falba) hézagos deszka-terítés van fektetve.
    A hézagos deszkázaton pedig talán vmi. sáros-szalmás tapasz található.
    De most, hogy jobban megnéztem az első homályos képet mar latom a teherhordó gerendáidat is a képen.
    Jol gondolom?

Regisztráció:
    2014.03.19.
    Lakóhely
    ruzsa
    Összes hozzászólás
    237

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: tothkrisz Mutasd a hozzászólást
    Kezdjük előröl
    Nekem az jön le a második beillesztett képből, hogy néhány pallón (melyek be vannak fészkelve a falba) hézagos deszka-terítés van fektetve.
    A hézagos deszkázaton pedig talán vmi. sáros-szalmás tapasz található.
    De most, hogy jobban megnéztem az első homályos képet mar latom a teherhordó gerendáidat is a képen.
    Jol gondolom?
    Jól gondolod ugyanúgy vannak betongerendák mintha csak kefnizni akarta volna a régi tulaj csak nem tette meg,hanem léceket rakott be és arra szalmás vályogot tett

Regisztráció:
    2011.01.02.
    Összes hozzászólás
    129

Standard

Most esett le-elsőre benéztem.
    Így mar valóban mehet a dolog úgy ahogy vázoltad.

2. odal, összesen 2 oldal ElsőElső 12

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket