3. odal, összesen 3 oldal ElsőElső 123
Mutasd az eredményt ettől: 21 eddig: 28 ennyiből: 28

Téma: Gépészet

Regisztráció:
    2011.11.15.
    Összes hozzászólás
    188

Standard

Szia,

http://www.tmarkt.hu/kozponti_porszi...os_informaciok

innen. Gépészek betették ezt is. Nálunk 3 kiállása van, így a 9m-es csővel kényelmesen lehet majd takarítani mindenhol+kiér a kocsibeállóhoz is. Nem volt drága ami kellett hozzá 20m cső, pár idom, nem akartam kihagyni. Maga a gép drága, azt majd később vesszük meg, de így már problémamentesen lehet telepíteni.

Ugyan így egy klíma szerelő doboz is bekerült, ott van neki áram, be van kötve csatornába, be lett vakolva nem zavar senkit. Ha meg lesz mégis klíma, akkor kulturáltan be lehet majd tenni, és nem látszik semmi cső vagy kábel

Az mondjuk igaz, hogy általában, mindenből a jobb minőséget vettük, és most már azért kezd hiányozni a pénz, ami így pluszba be lett építve

Regisztráció:
    2011.11.26.
    Lakóhely
    Mogyoród
    Összes hozzászólás
    1,149

Standard

Gépészek ajánlottak közp. porszívó márkát?
    Mi is kiépítettük a rendszert, idén akarok venni gépet, max. 250e Ft-ért.

Regisztráció:
    2011.11.15.
    Összes hozzászólás
    188

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: hargergo Mutasd a hozzászólást
    Gépészek ajánlottak közp. porszívó márkát?
    Mi is kiépítettük a rendszert, idén akarok venni gépet, max. 250e Ft-ért.
    Igen, Elecrolux-Beam 335 lesz nekunk, ez is pont kb az az ar,amit irtal. Mondjuk csak a gep, meg kell hozza a cso.

Regisztráció:
    2014.12.11.
    Összes hozzászólás
    25

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: vendash Mutasd a hozzászólást
    Igen, Elecrolux-Beam 335 lesz nekunk, ez is pont kb az az ar,amit irtal. Mondjuk csak a gep, meg kell hozza a cso.
    Jó döntés, nalunk is BEAM van, 9 éve hibátlanul megy.

Regisztráció:
    2010.11.06.
    Lakóhely
    Szada
    Összes hozzászólás
    1,698

Standard

Beam mit produkál a kifúvó ágon?
    Egy terasz alatti nagyobb aknába tudom kivezetni, aminek egy kb. 30*60cm -es szellőzője van.

Regisztráció:
    2011.11.15.
    Összes hozzászólás
    188

Standard

Valakinek van esetleg tapasztalata BWT Aquadial 25 vízlágyítóval? Mennyire hangos, amikor regenerál?

Regisztráció:
    2014.03.19.
    Lakóhely
    ruzsa
    Összes hozzászólás
    232

Standard

Valakinek van esetleg tapasztalata BWT Aquadial 25 vízlágyítóval? Mennyire hangos, amikor regenerál?
    Egy ismerőnek ilyen van regenerálásnál van egy kis visító hangja de ha külön helyiségben van akkor szerinte nem hallatszik át a falon.Ők négyen vannak évi 10-12 zsák só fogy náluk.Nekünk eco water van egy hónapja használjuk ketten lakunk a házban de szerintem az a két zsák só ami belefért az egy egész évig elég lesz.Négy főre átszámolva plusz hozzáadva még két zsákot az éves megtakarítás évente kb.15000 ft és ez teljesen zajtalan amikor regenerál vagyis bárhol el lehet helyezni.Viszont az ismerős teljesen elégedett az ő gépével működik azt csókolom.

Regisztráció:
    2016.02.10.
    Összes hozzászólás
    55

Standard

http://www.hometec-wohnwelt.de/kuech...rkasten/a-146/

Ezzel még nem tudom mit fogok kezdeni, egyelőre ez egy jó helynek tűnik, hogy később is meglegyen. Mi azért rendszeresen főzünk, így a csak belső levegő keringetéses konyhai páraelszivó gyakorlatilag kilőve, mindenképpen ki kell vezetni, ez pedig egy elég jó megoldásnak tűnik. Google fordító szerint hőhídmentesnek tekinthető, légtömörségbe sem kavar be, ára sem vészes, eddig tetszik
    Végül beépítettétek ezt a kivezető elemet? Ha igen, érdekelne mik a tapasztalataid vele. Nekem bekerült egy ilyen, de valami nem megfelelő vele. Szerintem rosszul lett beépítve.

3. odal, összesen 3 oldal ElsőElső 123

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket