1. odal, összesen 12 oldal 12311 ... UtolsóUtolsó
Mutasd az eredményt ettől: 1 eddig: 10 ennyiből: 117

Téma: Fűtés, hűtés, HMV

Regisztráció:
    2015.09.24.
    Összes hozzászólás
    552

Standard Fűtés, hűtés, HMV

Jelenlegi állapot szerint Zubadan levegő vizes hőszivattyúval valósul meg a fűtés, hűtés és HMV előállítás. Egyelőre még tervezés alatt áll a padlófűtés és mennyezet fűtés/hűtés rendszer.

Regisztráció:
    2015.12.28.
    Összes hozzászólás
    22

Standard

Szia,
    Nálam is ők az egyik befutók. Toshiba hőszivattyút nézted? Én beszéltem velük is, elsőre jónak tűnik. Atlantisz-klíma kft., valahol a Szerencs utca környékén
    Üdv,
    pistu

Regisztráció:
    2015.09.24.
    Összes hozzászólás
    552

Standard

Szia!
    Köszi még nem. Te hol nézted a Zubadant?

Regisztráció:
    2015.12.28.
    Összes hozzászólás
    22

Standard

Szerintem ott, ahol Te is. COP rendszertechnika, de egyelőre csak általánosságban érdeklődöm a hőszivattyúsoknál.

Regisztráció:
    2015.12.28.
    Összes hozzászólás
    22

Standard

Szia,
    Láttam, hogy jövő héten akár már kezdhettek is. Fűtés/hmv témában van fejlemény?
    Üdv,

Regisztráció:
    2015.09.24.
    Összes hozzászólás
    552

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: pistu Mutasd a hozzászólást
    Szia,
    Láttam, hogy jövő héten akár már kezdhettek is. Fűtés/hmv témában van fejlemény?
    Üdv,

Szia,
    elvileg igen, de gyakorlatilag még nem tudom mikor tudunk kezdeni. Még nem állapodtam meg senkivel.
    Padlófűtést és mennyezet hűtést javasolt a gépészem, valószínűleg így is lesz. Zubadan Ecodan hydromodul, 300l hmv és 200l fűtési/hűtési puffer.
    És nálad?
    Üdv

Regisztráció:
    2015.12.28.
    Összes hozzászólás
    22

Standard

Szia,
    Úgy tűnik, hétfőn beadjuk végre a tervet, aztán erősen bizakodunk, hogy a következő nyolc napban nem szólnak hozzánk, hogy bármi bajuk lenne vele!
    És ha így lesz, akkor további egy-két hét és indulhat a "móka".
    Lehet, hogy a végén még én is indítok egy topicot.
    Hőszivattyú ügyben nálam még nincs fejlemény, csak annyi a biztos, hogy lesz és gáz nem lesz a házban...
    A construmán esetleg egy jó ajánlat sokat nyomhat a latba a versenyben lévő típusok esetében...

Regisztráció:
    2015.09.24.
    Összes hozzászólás
    552

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: pistu Mutasd a hozzászólást
    Szia,
    Úgy tűnik, hétfőn beadjuk végre a tervet, aztán erősen bizakodunk, hogy a következő nyolc napban nem szólnak hozzánk, hogy bármi bajuk lenne vele!
    És ha így lesz, akkor további egy-két hét és indulhat a "móka".
    Lehet, hogy a végén még én is indítok egy topicot.
    Hőszivattyú ügyben nálam még nincs fejlemény, csak annyi a biztos, hogy lesz és gáz nem lesz a házban...
    A construmán esetleg egy jó ajánlat sokat nyomhat a latba a versenyben lévő típusok esetében...

Hajrá! Indíts topikot mindenképp! Van kiviteleződ? Én most egyezkedem és éppen földmunkára keresek embert,

Regisztráció:
    2015.12.28.
    Összes hozzászólás
    22

Standard

Tegnap jártam a Construman. Kint van a COP Rendszertechnika is. Azt hiszem talán 10% kedvezményt ígértek a regisztrációért cserébe
    Nálatok már biztos a Zubadan? Milyen pufferel, hmv tartállyal?
    Milyen fűtésetek lesz?

Regisztráció:
    2015.09.24.
    Összes hozzászólás
    552

Standard

Én is voltam kint náluk, beszéltem velük, de nekem nem mondtak semmi kedvezményt. Szerinted érdemes alkudozni még náluk?
    Én már nem variálok, zubadan lesz ecodan modullal. Ami változhat még, hogy nem biztos, hogy padlófűtés és mennyezet hűtés lesz, hanem mennyezet fűtés és mennyezet hűtés, kivéve a vizes helyiségekben és a közlekedőkben. A Zimentes illetővel beszélgettem kint és küld ajánlatot a rendszerükre. Azt mondta minek akarok amellé még padlófűtést is, ezzel ki tudom fűteni a szobát, főleg 260-270 -es belmagassággal. Aztán beszéltem a gépészemmel is, aki azt mondta, hogy ez igaz, csak nem mindenki szereti a mennyezet fűtést és ő azért tervezte így.

1. odal, összesen 12 oldal 12311 ... UtolsóUtolsó

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket