3. odal, összesen 3 oldal ElsőElső 123
Mutasd az eredményt ettől: 21 eddig: 27 ennyiből: 27

Téma: Tereprendezés, kitűzés, alapásás

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    130

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: sylvanus67 Mutasd a hozzászólást
    óh vak vagyok, nem mentem eléggé fel.Akkor ez magyarul szerelőbeton helyett alkalmazható mind lemezalapos, mind sávalapos megoldásnál?
    Igen, viszont nagyon lényeges, hogy csak a dörken deltára van 50év garancia, a többi reped és töredezik, míg az előbbi nyúlik állítólag, ennek megfelelően az ára is duplája, mint egy utángyártotté.

Regisztráció:
    2010.12.09.
    Összes hozzászólás
    168

Standard

Hát ha megemlítem a tervezőmnek (ne adj isten a kőmívesnek) szerintem dobni fog egy hátast:-)

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    130

Standard

Bemutatom a mobilgarázst. Olcsóbb megvenni, mint bármit bérelni, addig marad, amíg kell, alul dübellel van rögzítve. Építkezés végén, ha nem nő a szívünkhöz a szépsége, eladom pár ezerrel olcsóbban ingyen szállítással, gyártási idő nélkül. Így igazán a 2. tulaj jár majd igazán jól Kattints a képre a nagyobb felbontású megjelenítéséhez:

Elnevezés:	513243471.jpg
Találat:	45
Méret:	191.1 kb
ID:	9843

Regisztráció:
    2010.12.09.
    Összes hozzászólás
    168

Standard

alapot csináltál neki?

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    130

Standard

Idézet Idézve az alábbi felhasználótól: sylvanus67 Mutasd a hozzászólást
    alapot csináltál neki?
    Alap az pont volt, a régi ház alapját meghagytam, hátha kell.

Regisztráció:
    2013.02.23.
    Összes hozzászólás
    64

Standard

Szia!

Érdeklődnék, hogy véletlenül nem maradt neked 2-3 m3 üveghab amire nincsen már szükséged?
    Várva válaszod,

Üdv: Ksisek

Regisztráció:
    2016.04.11.
    Összes hozzászólás
    130

Standard

Szia, ahogy írtam, még a plusz 10 m3 is alig volt elég. Az üveghab granulátum megérne egy külön témát, nagyon sok meló volt vele, nagyon nagy körültekintést igényel. Ha a munkagépes reggel álmosan elkezdi kiszedni az általad pricízen kimért és kiszórt gödröt, és itt-ott belekap az oldalába kicsit jobban, vagy van egy gyökér amit kitép és attól lesz nagyobb a gödör, akkor azt sok-sok plusz m3 üveghab tudja kitölteni. Ez vízszintes és függőleges irányban is igaz.

3. odal, összesen 3 oldal ElsőElső 123

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket