Mutasd az eredményt ettől: 1 eddig: 1 ennyiből: 1

Téma: Közművek, gépészet

Regisztráció:
    2015.08.20.
    Összes hozzászólás
    516

Standard Közművek, gépészet

Készül a csatorna nyomvonal a szerelőbeton alá, egyúttal a víz- és villamos betáp (gyenge áram, erős áram) védőcsöve is lefektetésre kerül.

- - - Updated - - -

Mivel közmű nincs a telken így az egyik szomszédtól a vizet a másik szomszédtól az áramot kértem kölcsön
    Mivel a vizes szomszédnak még alu kábele van kiépítve tőle nem mertem villanyt kérni.
    A másik szomszédnak szerencsére 3 x 20 Ampere volt, így egy ügyes kis dobozt összedobtam amin 3 db 220V-os dugalj van külön-külön fázison.
    16A-es kismegszakítókkal levédtem, meg egy Fi relé is bele került. így remélem lesz elég szufla a gépeknek. Van hozzá 31m MT 5x2,5-es kábel is.
    Ha már nem fog kelleni "ócsó" pénzért megszámítom egy kollégának aki építkezésre fogja adni a fejét.
    Csatolt grafikák kicsinyített nézete Csatolt grafikák kicsinyített nézete csatornabekotes az alapba.jpg   közmucsatlakozas a hazba.jpg   Elosztotabla.jpg  

Könyvjelzők

Könyvjelzők

Fórum szabályok

• Nem nyithatsz új témákat.
  • Nem válaszolhatsz hozzászólásokra.
  • Nem csatolhatsz függelékeket.
  • Nem módosíthatod a hozzászólásaidat.
  •  
RÓLUNK
A fórum elsődleges célja, hogy segítse az információ- és tapasztalatcserét azon építtetők között, akik passzív vagy alacsony energiás házat építettek vagy szeretnének építeni.
FONTOS LINKEK
Fórum szabályzat
Kövess bennünket